DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 14. października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, dzień w którym swoje swieto mają nauczyciele, pedagodzy i wszyscy pracownicy oświaty. W tym szczególnym dniu przedszkolaki podziękowały za codzienną opiekę i troskę tak jak potrafiły tańcem, wierszem lub piosenką. Uroczystość rozpoczęła najstarsza grupa ” Biedronki” prezentując swoje możliwości, następnie każda grupa pokolei prezentowała to co przygotowała dla swoich Pań i innych pracowników przedszkola. Tego dnia padło wiele ciepłych słów oraz życzeń w kierunku pracowników naszego przedszkola a cały dzień upłynął w miłej i serdecznej atmosferze. Nauczyciele i pracownicy przedszkola składają serdeczne podziękowania wszystkim dzieciom i Rodzicom za życzenia, pamięć, miłe słowa.