Pracownicy przedszkola

KADRA PEDAGOGICZNA - Nad całością procesu edukacyjnego czuwają wykwalifikowani nauczyciele, w większości nauczyciele dyplomowani, posiadający szeroką wiedzę dotyczącą pracy z małymi dziećmi, zaangażowani w problemy dydaktyczne i wychowawcze przedszkola, kreatywni, doskonalący się metodycznie, co przejawia się w podejmowaniu nowatorskich rozwiązań edukacyjnych. Nauczyciele pracujący w przedszkolu posiadają własne pasje i zainteresowania, co jest czynnikiem stymulującym rozwój dzieci, są otwarci na potrzeby dzieci, ale także konsekwentni w pracy wychowawczo-dydaktycznej.

mgr Magdalena Pawłowska – dyrektor przedszkola
mgr Wiesława Kubiak – nauczyciel dyplomowany, wychowawca grupy Biedronek
mgr Agnieszka Nowastowska – nauczyciel dyplomowany, wychowawca grupy Myszek
mgr Agnieszka Kołacz – nauczyciel mianowany, wychowawca grupy Żabek, oligofrenopedagog
mgr Lidia Graczyk - wychowawca grupy Motyli
lic. Edyta Zabłocka - wychowawca grupy Pszczółek
mgr Joanna Górska - wychowaca grupy Żabek, Pszczółek, Motyli, Myszek, Biedronek
mgr Katarzyna Dziuba - nauczyciel wspomagający w grupie Myszek, oligofrenopedagog

SPECJALIŚCI
mgr Weronika Olejnik - logopeda
mgr Małgorzata Kaczanowicz - fizjoterapeuta

PERSONEL POMOCNICZY - To osoby wspierające nauczycieli w ich codziennej pracy. Dbają o to by dzieci były uśmiechnięte, zjadały smaczne posiłki. Uczestniczą w zajęciach, spacerach oraz pomagają dzieciom w czynnościach samoobsługowych, a dodatkowo z zapałem i wielką starannością dbają o czystość i porządek w przedszkolu.

lic. Paulina Pawłowska – pomoc nauczyciela
Alina Piątyszek - woźna oddziałowa
Maria Szumlicz - woźna oddziałowa
Wioletta Sadkowska - woźna oddziałowa
Grażyna Witkowska - woźna oddziałowa
Stefania Geisler - woźna oddziałowa

KUCHARKI - Dla pań kucharek ważne są gusta kulinarne naszych przedszkolaków, dlatego jedzenie jest nie tylko zdrowe, z zachowaniem diet żywnościowych, ale przede wszystkim urozmaicone, smaczne jak w kuchni domowej. Świeżutkie smakołyki przygotowują: Lucyna Pytel, Magdalena Brzezniak

PRACOWNICY GOSPODARCZY - codziennie dbają o wygląd terenu przedszkolnego, naprawiają popsuty sprzęt, zwracają uwagę na bezpieczeństwo dzieci i porządek w budynku przedszkolnym.
Sławomir Nowak
Patryk Pawłowski