„Myszki” w sklepie spożywczym

W dniu 17 października dzieci z grupy „Myszek” zostały zaproszone do sklepu spożywczego, którego właścicielem jest Pan Łukasz, tata naszej wychowanki Zosi. Dzieci miały okazję obserwować klientów sklepu i ekspedientkę, Panią Sylwię, która uprzejmie ich obsługiwała. Dowiedziały się, co można kupić w odwiedzonym sklepie i w jaki sposób można zapłacić za zakupy. Pan Łukasz wraz z Panią Sylwią zapewnili dzieciom wspaniałą atmosferę, pozwolili im wejść za ladę, przyjrzeć się obsługiwanej kasie fiskalnej i wadze. Dzieci z ochotą rozpoznawały również owoce i warzywa, które w tym sklepie również można kupić. Na zakończenie przedszkolacy otrzymali pyszną niespodziankę i pięknie podziękowali za możliwość zwiedzenia sklepu. Dziękujemy za poświęcony dzieciom czas i zorganizowanie tak ciekawego spotkania.