Miłe spotkanie w grupie „Biedronek”
2019-06-07

W dniu 7 czerwca „Biedroneczki” odwiedziła Pani Marysia, mama Gabrysi, która wraz z Dorotką, młodszą siostrzyczką Gabrysi wspaniale uatrakcyjniła dzieciom czas. Przeczytała dzieciom książeczkę, pt. „Kot Papla i myszka” J. Krzyżanek, o przygodach kota, który swoim postępowaniem zachęca słuchaczy do nie poddawania się i  dążenia do osiągnięcia celu. Kolejną atrakcją było wykonanie myszki – ozdoby na słomkę do chłodnych napojów. Zadaniem dzieci było wycięcie sylwety myszki, a następnie ozdobienie jej oczkami, kokardkami… i nałożenie na słomkę. „Biedroneczki” bardzo zadowolone z wykonanej pracy otrzymały jeszcze słodkości i z uśmiechem podziękowały Pani Marysi za poświęcony im czas i świetną zabawę. Dziękujemy!

finder/galeria/images/2019_06_07_MILESPOTKANIEBIEDRONKI