PIKNIK RODZINNY
2019-06-10

W czwartek 06.06.2019 r. w piękne, słoneczne popołudnie odbył się  w naszym przedszkolu   piknik rodzinny. Dzień Rodziny jest doskonałą okazją do integracji przedszkola z rodzinami przedszkolaków. Tegoroczna uroczystość odbyła się przy współpracy The Clown Circus Show Ruphert and Rico Fabryka Uśmiechu i Radości. Ruphert i Rico w bardzo ciekawy sposób poprowadzili całość imprezy, organizując szereg zabaw, angażując przy tym zarówno dzieci jak ich rodziców.  Oprócz wspaniałego show w wykonaniu Klaunów  na naszych gości czekało bardzo wiele innych atrakcji, m.in. kolorowe dmuchane zamki, malowanie twarzy, paznokci, tworzenie wspaniałych fryzur. Kolejnym stoiskiem, cieszącym się dużą popularnością wśród dzieci i rodziców było balonowe show., wystawa sprzętu militarnego oraz loteria fantowa. Na naszych przybyłych gości czekały pyszne smakołyki z grilla, popcorn, słodkie przekąski, w tym uwielbiane przez dzieci wata cukrowa. Każdy uczestnik pikniku znalazł coś ciekawego dla siebie i miło spędził czas z rodziną na świeżym powietrzu. Punktem kulminacyjnym było losowanie nagród głównych, podczas którego można było wygrać wiele ciekawych voucherów na różnego rodzaju usługi, przedmiotów oraz gadżetów przydatnych w codziennym życiu. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Śmiało możemy powiedzieć, że tegoroczny piknik był prawdziwie rodzinną uroczystością, która długo zostanie w pamięci naszych najmłodszych i ich najbliższych. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy się tak dobrze bawić. Dzięki Wam nasz Piknik Rodzinny był niepowtarzalny. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego cudownego popołudnia.

finder/galeria/images/2019_06_10_PIKNIKRODZINNY