Powitanie lata przez grupę Motyli
2019-06-25

25 czerwca dzieci z grupy Motyli postanowiły zadedykować czerwcowy spacer nowej porze roku latu. Spodziewając się letniego upału już rano wybraliśmy się trzymając kolorowe wstążki w dłoniach. Na początku odwiedziliśmy sympatyczną panią Elę w Bibliotece Miejskiej, w której oddaliśmy wypożyczone książki. Pani bibliotekarka zaprosiła naszą grupę do biblioteki w nowym roku szkolnym na pewno skorzystamy. Dziękujemy. Później udaliśmy się na Rynek naszego pięknego miasta i tam spotkała nas miła niespodzianka, którą był wodny zraszacz postawiony tam dla ochłody przez Wodociągi Miejskie. Oczywiście skorzystaliśmy z tej atrakcji chłodząc się w letnim upalnym dniu.. Następnie zmierzając w kierunku jeziora podziwialiśmy przepiękne kwiaty rosnące w ogródkach , przed blokami czy na promenadzie. Motylki zachwycały się barwami lata i widokami nad jeziorem. Nasza wypraw zakończyła się miłym, słodkim akcentem , ulubionym przez każde dziecko czyli degustacją smakowitych lodów. Motylki zadowolone wróciły do „Wesołego Smyka” , a każdy z nich wie po czym poznać lato.

finder/galeria/images/2019_06_25_POWITANIELATAMOTYLE