DNI ADAPTACYJNE W WESOŁYM SMYKU
2019-09-11

W dniach 26.08 – 30.08.2019r. w Niepublicznym Przedszkolu nr 3 „Wesoły Smyk” odbyły się dni adaptacyjne dla nowo przyjętych dzieci, które od września rozpoczęły edukację przedszkolną. Głównym celem zajęć adaptacyjnych jest zaznajomienie dzieci oraz ich rodziców z przedszkolem: budynkiem i pomieszczeniami jakie się w nim znajdują, ogrodem przedszkola, w którym znajduje się w pełni wyposażony plac zabaw dostosowany do każdej grupy wiekowej, a przede wszystkim z kadrą pedagogiczną przedszkola. Grono pedagogiczne przedszkola przygotowało cykl zajęć, w których uczestniczyły dzieci wraz z rodzicami. Były wspólne śpiewy, tańce, zabawy ruchowe z wykorzystaniem gamy materiałów edukacyjnych, którymi dysponuje przedszkole. Wszyscy wspólnie bawili się w przyjemnej atmosferze, a dzieci, szczególnie te najmłodsze zaznajomiły się z swoimi wychowawcami oraz salą. Wszystkim nowo przyjętym przedszkolakom życzymy owocnego roku szkolnego, pełnego sukcesów i rozwoju społeczno-poznawczo-dydaktycznego.

finder/galeria/images/Adaptacja_2019