Nasze „Biedroneczki” pożegnały przedszkolny czas
2020-06-16

W dniu 16 czerwca dzieci z grupy „Biedronek”, wraz z rodzicami i pracownikami przedszkola, uczestniczyły w uroczystości pożegnania przedszkola. Uroczystość odbyła się we wspaniałym miejscu – w  Alpakolandzie, niedaleko Margonina. Dzieci kończące przedszkolną edukację przedstawiły krótki program artystyczny, podczas którego wspominały przedszkolny czas, pożegnały młodszych kolegów oraz podziękowały pracownikom przedszkola za opiekę, troskę i wychowanie. Po programie artystycznym rodzice dzieci otrzymali specjalne podziękowania za zaangażowanie w życie przedszkola. Następnie absolwenci przedszkola z grupy „Biedronek” otrzymali dyplomy i upominki. Po tej pięknej uroczystości wszyscy wspaniale bawili się. Jednymi z wielu atrakcji była przejażdżka alpakowozem, fotobudka, bezpośredni kontakt z alpakami i innymi zwierzętami… Na pewno było to niezapomniane spotkanie, które zarówno przedszkolakom, jak i wszystkim dorosłym na długo pozostanie w pamięci. Zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego. Zapewniamy, że będziemy o Was pamiętać, gdyż nie da się zapomnieć tak wspaniałych dzieci i ich rodziców, którzy tak chętnie i wspaniale uatrakcyjniali nam nasze przedszkolne życie.

finder/galeria/images/2020_06_16_ZAKONCZENIEBIEDRONKI