Uroczyste pożegnanie Myszek odchodzących do szkoły
2020-06-28

W poniedziałek 22czerwca odbyło się pożegnanie dzieci z grupy Myszek, które od września rozpoczną  naukę w szkole. Spotkanie odbyło się w Alpakolandii w Klotyldzinie w przemiłej atmosferze i radości ze spotkania. Przyszli uczniowie rozpoczęli uroczystość w rytmie poloneza, następnie recytowali pięknie wyuczone wierszyki w których dziękowali wszystkim paniom i panom za opiekę i serce poświęcone im  podczas wszystkich dni uczęszczania do przedszkola. Nie obyło się bez pożegnania młodszych dzieci z grupy oraz wspólnego tańca. Myszki pięknie wystrojone zaprezentowały swój ostatni występ, który wypadł znakomicie chociaż bez wcześniejszych prób z powodu obecnych warunków epidemiologicznych. Uwieńczeniem występu było wręczenie dyplomów i upominków absolwentom. Podziękowań nie było końca, a poniedziałkowe popołudnie upłynęło wszystkim w serdecznym i miłym nastroju. Wszyscy delektowaliśmy się tym spotkaniem i podziwialiśmy nasze Myszki, które bardzo wydoroślały i w pełni dojrzały do podjęcia wyzwań na  następnym etapie edukacyjnym. Dziękujemy Rodzicom za wspaniałe przygotowanie uroczystości życzymy spełnienia oczekiwań związanych z edukacją Waszych dzieci.
Naszym kochanym Myszkom dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, pozostaniecie na zawsze w naszej pamięci. Życzymy wspaniałych wakacji i powodzenia w szkole…
„Załóż różowe okulary i idź przez świat
Uśmiechnij się, oddech weź i skacz, skacz, skacz
Wysoko, aż do nieba wzbij się jak ptak