„Biedroneczki” rywalizowały w zawodach sportowych
2019-03-12

W dniu 12 marca dzieci z grupy „Biedronek” uczestniczyły w zawodach sportowych zorganizowanych w Szkole Podstawowej nr 1. W konkurencjach rywalizowali najstarsi przedszkolacy z chodzieskich przedszkoli. „Biedroneczki” z radością i ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły we wszystkich zaproponowanych konkurencjach: biegały, toczyły piłkę po ławce i przenosiły ją na czas, pokonywały skokiem niskie przeszkody i przechodziły pod nimi, rzucały woreczkami do celu… Dzieci znakomicie współpracowały ze sobą i przestrzegały zasad zdrowej rywalizacji sportowej. Wszystko to przy wspaniałym dopingu młodszych kolegów. Dzięki sprawności i ogromnemu zaangażowaniu „Biedroneczki” zajęły II miejsce w zawodach sportowych o Puchar Szkoły Podstawowej nr 1. Brawo „Biedroneczki”! Zawody sportowe to nie tylko promowanie zdrowego stylu życia i rozwijanie sprawności ruchowej, ale przede wszystkim wspaniała zabawa i dużo pozytywnych emocji.

finder/galeria/images/2019_03_12_ZAWODYSPORTOWE